Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 Latar Belakang: 4 
svgi

Perbadanan Kemajuan Perusahaan Kayu Sarawak (PUSAKA)

Wisma Sumber Alam, Jalan Stadium, Petra Jaya,
93050 Kuching, Sarawak, Malaysia.

Tel : 082-473 000
Fax : 082-442 691


map

Peta Lokasi

QR Code

Sila imbas untuk melayari Laman Web PUSAKA melalui telefon pintar

Kemaskini Pada: 20 Feb 2018
Versi 8.0.3
Sarawak Timber Industry Development Corporation
 

 
Pengurus Besar

NamaHubungi
YBhg. Datu Haji Sarudu Bin Haji Hoklai
General Manager
saruduhh@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3001
082-444179
Faridah Binti Morshidi
Office Secretary
faridahm@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3019
082-444179

Seksyen Undang-undang dan Sekretarial

NamaHubungi
Rosleenda Sayumi Bt Ismail
Manager
rosleendas@pusaka.gov.my
082-473000 EXT : 3131
082-473145

Timbalan Pengurus Besar

NamaHubungi
Tuan Haji Hashim Bojet Bin Haji Bojet
Deputy General Manager
hashimb1@pusaka.gov.my
082-473000 EXT : 3002
082-441827
Ronie Mahli
Office Secretary
romiem@pusaka.gov.my
082-473000 EXT : 3012
082-441827

Seksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Kualiti

NamaHubungi
Dayang Masmolydiza Abang Haji Dawi
Manager
masmoly@pusaka.gov.my
082-473000 EXT : 3111
082-442691

Seksyen Perhubungan Korporat

NamaHubungi
Sharifah Norolah Binti Wan Ahmad
Manager
sharinwa@pusaka.gov.my
082-473000 EXT : 3146
082-473151

Seksyen Audit Dalaman

NamaHubungi
Estee Dinimashida Binti Ahmad Luthfi
Manager
estee@pusaka.gov.my
082-473000 EXT : 3041
082-443277

Seksyen Latihan Industri

NamaHubungi
Saili Bin Lam
Manager
saililam@pusaka.gov.my
082-473000 EXT : 3168
082-449184

Bahagian Perdagangan & Industri

NamaHubungi
Dayang Nena Abang Bruce
Senior Assistant General Manager
nenab@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3004
082-441169
Rosemary Langub
Office Secretary
rosemarl@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3014
082-441169

Seksyen Perancangan Industri

NamaHubungi
Nicholas Andrew Lissem
Manager
nicholal@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3081
082-442691

Seksyen Pembangunan Perdagangan

NamaHubungi
Hajah Eda Haji Edan
Manager
edae@pusaka.gov.my
082-473000 Ext :3056
082-449741

Seksyen Pembangunan Usahawan

NamaHubungi
Omar Ali Sepian
Manager
omaras@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3071
082-442691

Bahagian Pendaftaran & Perlesenan

NamaHubungi
Suraya Binti Mohd Ali
Assistant General Manager
surayama@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3131
082-443476
Siti Hajar Abdullah
Office Secretary
shajar@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3131
082-443476

Seksyen Pendaftaran & Perlesenan

NamaHubungi
Jessica anak Ayom
Manager
jessicaa@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3132
082-442691

Bahagian Pentadbiran

NamaHubungi
Hajah Haluyah Awi
Senior Assistant General Manager
haluyaha@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3003
082-445757
Jacqueline Anak Jessika
Office Secretary
jacquelj@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3013
082-445757

Seksyen Pengurusan Sumber Manusia

NamaHubungi
Ruth Sibat @ Nur Mithali Abdullah
Assistant General Manager (HRM)
ruths@pusaka.gov.my
082-473000 Ext :3101
082-442691

Seksyen Teknologi Maklumat & Komunikasi

NamaHubungi
Diana Rafidah Majani
Manager (CIO)
dianarm@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3021
082-442691

Seksyen Perkhidmatan Am

NamaHubungi
Aida Haji Daud
Manager
aidad@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3036
082-473118

Seksyen Pengurusan Bangunan

NamaHubungi
Mohd Rapiz Bin Barahim
Manager
rapiz@pusaka.gov.my
082-473000 Ext :3194
082-473190

Seksyen Keselamatan

NamaHubungi
Muhammad Ali Turmizi Bin Ahmad Shukri
Manager
malit@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3156
082-442691

Bahagian Pembangunan Projek

NamaHubungi
Sadiah Tu
Senior Assistant General Manager
sadiahtu@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3005
082-443086
Siti Aminlena Mohd Amin
Office Secretary
aminlena@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3015
082-443086

Seksyen Kejuruteraan

NamaHubungi
Bill Ensol Abang
Assistant General Manager (Engineering)
billea@pusaka.gov.my
082-473000 Ext :3067
082-442691

Seksyen Perancangan Projek

NamaHubungi
Haji Wan Ahmad Lufti Wan Zainal Abidin
Manager
wanalwza@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3061
082-473066

Seksyen Perdagangan Domestik

NamaHubungi
Jaddil @ Zaidel Ibrahim
Acting Assistant General Manager (Trade Control)
zaideli@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3093
082-442691

Seksyen Kawalan Mutu

NamaHubungi
Awang Mentali Pengiran Haji Mohd Sulaiman
Manager
amentalis@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3082
082-442691

Bahagian Pembangunan Sumber

NamaHubungi
Paul Lau Ngie Hung
Senior Assistant General Manager
paullnh@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3161
082-449184
Sharmimi Binti Abdul Munip
Office Secretary
sharmimi@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3162
082-449184

Seksyen Sumber Hutan

NamaHubungi
Ahmad Nazari Sabki
Executive Officer
nazari@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3165
082-449164

Seksyen Tenaga Kerja

NamaHubungi
Dahrawi Muhammad
Manager
dahrawim@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3163
082-449184

Bahagian Pencegahan & Penguatkuasaan

NamaHubungi
Senu Bin Mas
Manager
senu@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext :3171
082-447764

Bahagian Kewangan & Pelaburan

NamaHubungi
YBhg Datin Catherine Sng Bee Seio
Senior Assistant General Manager
csngbs@pusaka.gov.my
082-473000 Ext : 3008
082-441169
Sandra Samson
Office Secretary
sandras@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3018
082-441169

Seksyen Kewangan

NamaHubungi
Abang Luqman Alhakim Abang Wahid
Accountant
luqmanaw@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3031
082-449196

Seksyen Pelaburan

NamaHubungi
Halimah Najar
Manager
megahalimah@pusaka.gov.my
082- 473000 Ext : 3035
082-442691